Джерело: www.notarius.co.ua/268 від 12.07.13

Деякі питання реєстрації заповітів у Спадковому реєстріКАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ 
ПОСТАНОВА
від 3 липня 2013 р. № 468 
Київ
Деякі питання реєстрації заповітів у Спадковому реєстрі
Кабінет Міністрів України постановляє:
1. Внести зміну до пункту 13 Порядку державної реєстрації заповітів і спадкових договорів у Спадковому реєстрі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 травня 2011 р. № 491 (Офіційний вісник України, 2011 р., № 35, ст. 1459; 2012 р., № 90, ст. 3651), доповнивши його абзацом такого змісту:
“Заповіти, посвідчені посадовими особами, що зазначені в статті 37 Закону України “Про нотаріат”, та передані на зберігання до державних архівних установ, архівних відділів міських рад, підлягають безоплатній державній реєстрації в Спадковому реєстрі шляхом подання установами, відділами Держінформ’юсту або його філіям заяв про реєстрацію таких заповітів, форми та вимоги до заповнення яких встановлює Мін’юст.”.
2. Забезпечити до 1 червня 2014 р.:
Державній архівній службі - реєстрацію в Спадковому реєстрі заповітів (змін до них, відомостей про скасування заповітів), посвідчених посадовими особами, що зазначені в статті 37 Закону України “Про нотаріат”, та переданих до набрання чинності цією постановою на постійне зберігання до державних архівних установ, а також вжити заходів до реєстрації в зазначеному Реєстрі заповітів, що перебувають на зберіганні в архівних відділах міських рад;
Міністерству юстиції - реєстрацію в Спадковому реєстрі державним підприємством “Інформаційний центр” заповітів (змін до них, відомостей про скасування заповітів), зазначених в абзаці другому цього пункту.
Прем'єр-міністр України
 М.АЗАРОВ