Джерело: www.notarius.co.ua/402 від 24.09.15

Про Третю спартакіаду серед представників регіонів НПУНаша сила – у єдності!

 

4-6 вересня 2015 року у місті Мелітополь відбулася Третя спартакіада серед представників регіонів НПУ. Це було справжнє свято спорту, дружби, єднання. Нотарі в черговий раз довели, що вони можуть не тільки виконувати свою складну кропітку працю на робочому місці, але й показувати гідні результати на спортивних майданчиках. Бурю емоцій відчували учасники: це і щастя  зустрічі справжніх друзів, однодумців і радість перемог і прикрість поразок та, як підсумок, бажання працювати ще більш наполегливо. Затишок і піднесений настрій були забезпечені не тільки теплими і дружніми стосунками між учасниками змагань, але й гостинністю господарів, мелітопольських нотаріусів. Значну частину організаційних турбот взяла на себе сім’я Бєднових, Олександра і Наталії, приватних нотаріусів Мелітопольського міського нотаріального округу.

В спартакіаді приймало участь сімдесят учасників з Київської, Донецької, Вінницької, Полтавської, Волинської, Херсонської, Дніпропетровської, Тернопільської, Миколаївської, Одеської, Черкаської, Запорізької, Черніговської областей та м. Київ.

На відкритті заходу гостей привітали гостинні господарі заходу: приватний нотаріус Мелітопольського міського нотаріального округу Бєднов Олександр, команда суддів. З добрими побажаннями до учасників звернулась Президент Нотаріальної палати України Наталія Василина. На відкриття спартакіади були також запрошені представники органів місцевого самоврядування та благочинний церков міста Мелітополя протоієрей Максим Смирнов. О. Максим сказав, що подібні турніри - це благе діло, і вони сприяють розвитку в людині важливих якостей, а саме - працьовитість, цілеспрямованість і дисципліну. Наприкінці урочистої частини благочинний за традицією виклопотав Божого благословення та окропив організаторів, суддів і учасників спартакіади святою водою.

Право підняття прапору України під звуки гімну було надано Поліщуку Анатолію, приватному нотаріусу Білоцерківського міського нотаріального округу, капітану збірної команди нотаріусів України, Борису Коту, приватному нотаріусу Дніпропетровського міського нотаріально округу, капітану футбольної команди нотаріусів та Олені Маковецькій, приватному нотаріусу Херсонського міського нотаріального округу, нашій чемпіонці з плавання, яка на цьогорічній Нотаріальній Олімпіаді в Польщі виборола найбільшу кількість золотих медалей. 

У спортивну команду нотарів додалися нові сильні учасники, а у розклад змагань – нові види спорту.

У перший день пройшли змагання з плавання, великого та настільного тенісу, шахів, і шашок, бадмінтону, стрибків з місця. Погода знову випробовувала учасників на витривалість. Неймовірна спека додала складності змаганням майже з усіх видів спорту. Але спортсмени-нотарі ще раз довели, що вони  сильні не тільки інтелектом, але й тілом і духом.

У плаванні 50 метрів брасом серед чоловіків I місце виборов Поліщук Анатолій, Київська область, II місце Римаренко Юрій, приватний нотаріус Білоцерківського міського нотаріального округу Київської області, член збірної команди України з плавання, III місце - Юдін Максим, приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу, член збірної команди України з перетягування канату; кролем: I місце - Римаренко Юрій, II місце - Лазарев Дмитро Київська область, помічник нотаріуса Броварського міського нотаріального округу Київської області, III місце Кот Борис.

 Серед жінок у плаванні дві золоті медалі у Маковецької Олени, дві срібні - у Карнарук Наталії, приватного нотаріуса Полтавського міського нотаріального округу, члена української збірної команди з плавання; у плаванні класичним стилем III місце здобула Швець Ліна, помічник нотаріуса з м. Київ, а у плаванні довільним стилем себе спробувала золота медалістка з настільного тенісу цьогорічної Нотаріальної Олімпіади у Польщі, Руслана Ричок, завідуюча Одинадцятою київською державною нотаріальною конторою, і здобула бронзу.

         У настільному тенісі серед чоловіків І місце здобув Клочко Олександр, приватний нотаріус Володарського районного нотаріального округу, Київської області, ІІ місце – Гречанівський Анатолій, приватний нотаріус Густинського районного нотаріального округу Тернопільської області, ІІІ місце – Покинтелиця Дмитро, приватний нотаріус Дніпропетровського міського нотаріального округу, член збірної команди України з наступних видів спорту: баскетбол, футбол, плавання.

         У запеклій боротьбі між золотими призерками Нотаріальних Олімпіад у Польщі 2015 року - Русланою Ричок і 2012 року – Оксаною Володіною, завідуючою Мелітопольською районною державною нотаріальною конторою,  заслужену перемогу здобула Руслана Ричок, ІІ місце – у Оксани Володіної і ІІІ місце – у Оксани Чорної, приватного нотаріуса Криворізького міського нотаріального округу Дніпропетровської області, яка цього року також представляла нашу команду у Польщі на турнірі з настільного тенісу.

Гаряче було і на тенісних кортах. У напружених двобоях першість здобув Володимир Коваленко, приватний нотаріус Чернігівського міського нотаріального округу, член збірної команди з футболу, великого тенісу. Друге місце – у Сергія Майшмаза, приватного нотаріуса Володарського районного нотаріального округу Донецької області, члена збірної команди з футболу та баскетболу, який уперше взяв тенісну ракетку до рук на Першій Спартакіаді і за два роки досяг неабияких результатів. І бронза – у Олександра Бєднова, приватного нотаріуса Мелітопольського міського нотаріального округу.

         Відкриттям цього року була Марчук Марина, сильна тенісистка з Одеси, приватний нотаріус, яка у турнірі з великого тенісу серед жінок виборола перше місце. Срібло – у Оксани Хомич, приватного нотаріуса Дніпропетровського міського нотаріального округу, члена збірної команди з великого тенісу, а  третє місце – у Ольги Грибанової, приватного нотаріуса Запорізького міського нотаріального округу, яка щороку здобуває для команди українських нотарів золото на змаганнях з великого тенісу на Олімпіаді у Польщі.

         У шаховому турнірі першість здобула наша юна зірочка з Запоріжжя - Процюк Світлана, яка змагаючись з європейськими шахістами на Нотаріальній Олімпіаді довела, що українки можуть бути найкращими не тільки серед жінок, але й серед чоловіків. Друге місце серед жінок - у Анни Котляр, нотаріуса п'ятої Запорізької  державної нотаріальної контори, III місце здобула Шелудько Валентина, приватний нотаріус Жашківського районного нотаріального округу  Черкаської області.

Серед чоловіків у шахах третій рік поспіль золото здобуває Тосун Юрій, приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу; II місце - у Ніколаєнка Сергія, завідуючого державною нотаріальною конторою Ніжинського району Чернігівської області, III місце - у Усіка Івана, помічника приватного нотаріуса Луцького міського нотаріального округу.

 

Для всіх, хто вважає, що шашки - це просто, заявляємо - ви помиляєтесь. Напружені поєдинки як серед жінок, так і серед чоловіків у цьому виді змагань, що проходять у повній тиші довели це. Один невірний хід - і ти переміщуєшся назад у турнірній таблиці. Найкращими серед тих, хто взяв участь, встигаючи позмагатися і в інших видах спорту, стали: золото у Гречанівського Анатолія, приватного нотаріуса Густинського районного нотаріального округу Тернопільської області, срібло - у Тосуна Юрія, приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу, бронза - у  Мартюка Ігоря, приватного нотаріуса Тернопільського міського нотаріального округу. Приємно вболівати було і за красунь жінок, що були досить напружені протягом гри. Котляр Анна, нотаріус п'ятої Запорізької  державної нотаріальної контори вкотре довела, що вона найкраща, посівши перше місце, Процюк Наталія, нотаріус першої Запорізької державної нотаріальної контори здобула друге місце, а Процюк Світлана взяла третє місце.

Кожен з нас, впевнені, в дитинстві грав у бадмінтон. Це весела, рухлива гра, яка, з початку, здається досить простою. Так вважає кожен, хто не пробував грати на професійному рівні. Динамічність гри у бадмінтон викликає захоплення. Саме тому, за багаточисельними пропозиціями наших колег, цього року на корт з ракетками вийшли змагатися як жінки, так і чоловіки. Вболівальники не завжди встигали слідкувати за переміщеннями воланчика, особливо, коли грали чоловіки. Справжню майстерність в цьому виді змагань проявив Вадим Рогач, приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу, який в запеклих поєдинках здобув заслужене золото. Срібло - у Анатолія Деруна, приватного нотаріуса Білоцерківського міського нотаріального округу Київської області, бронза - у Сікуцького Олександра, приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу.

Не менш напруженою гра була і серед жінок. Адже на корт вийшли наші олімпійські чемпіонки з різних видів спорту, що вперше вирішили спробувати себе в бадмінтоні: Ольга Сминтина, приватний нотаріус Белгород-Дністровского районного нотаріального округу Одеської області, яка й виборола золото, Олена Верповська, приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу - срібло, бронзу здобула дебютанка спортивного нотаріального руху - Калініченко Ірина, співробітник територіального управління юстиції  Київської області.

Ще з шкільних років стрибати з місця в довжину може абсолютно кожен. Саме тому, мабуть, бажаючих спробувати себе у цьому виді змагань було досить багато. Але не потрібно забувати, що стрибок в довжину, як і усі інші види спорту, вимагає знання техніки, а також постійних тренувань. Саме тому, мабуть, абсолютну першість тут здобував Анатолій Поліщук, капітан збірної України, приватний нотаріус Білоцерківського міського нотаріального округу, рекорд стрибка у висоту якого у 2012 році, досі ніхто не може побити на олімпійських змаганнях у Польщі. Другим серед чоловіків став Усік Іван, помічник нотаріуса міста Луцьк, третє місце у Лазарева Дмитра, помічника нотаріуса  Київської області. Стрибали і жінки. Результати порадували вболівальників з Київської області, адже далі всіх стрибнула Кравченко Ольга, співробітник територіального управління юстиції  Київської  області, друга -  Ольга Сминтина, яка поповнила свою колекцію медалей і Олена Верповська, зайняла третє місце.

Між двома днями змагань учасники Спартакіади могли за смачною вечерею, приготованою колегами, під головуванням шеф-кухаря, Максима Юдіна, якому традиційно допомагав Сперчун Олександр, у неформальній обстановці обговорили спортивні та професійні питання, поділились досвідом.

На другий день проходили змагання мікст з великого тенісу. У змаганнях з великого тенісу мікст, I місце - у господарів заходу, мелітопольських нотарів - Бєднова Олександра, члена збірної команди з футболу та великого тенісу і Беднової Наталії, приватного нотаріуса Мелітопольського міського нотаріального округу, члена збірної команди з легкої атлетики, великого тенісу; II місце – у Коваленка Володимира та Хоміч Оксани;  III місце у пари нотарів з Одеси - Марчук Марини  і Галієвського Дмитра, члена збірної команди з баскетболу та футболу.

 

Також в рамках проведення Спартакіади футбольна збірна нотаріусів України провела свій тренувальний збір у складі:    
1. Анатолій Поліщук нотаріус Білоцерківського МНО
2. Борис Кот нотаріус Дніпропетровського МНО
3. Олександр Кріль нотаріус Запорізького МНО
4. Владислав Чернявський нотаріус Запорізького МНО
5. Дмитро Пакинтелиця нотаріус Дніпропетровського МНО
6. Олександр Димов нотаріус Миколаївського МНО
7. Дмитро Галієвський нотаріус Одеського МНО
8. Володимир Коваленко нотаріус Чернігівського МНО
9. Олексей Новак помічник нотаріуса м. Чернігів
10. Олександр Бєднов нотаріус Мелітопольского МНО
11. Ігор Мартюк нотаріус Тернопільського МНО
12. Іван Усік помічник нотаріуса м. Луцьк
13. Валерій Вербовський нотаріус Київського МНО
14. Олександр Рогоза нотаріус Київського МНО
15. Андрій Кушерець помічник нотаріуса м. Київ
16. Максим Рудюк нотаріус Київського МНО
17. новачок команди Максим Животовський помічник нотаріуса м. Київ
18. Олександр Клочко нотаріус Володарського МНО Київської області
19. тренер Олег Сокирка

 

В програму збору входило проведення тренувальних занять та спаринг матчу. У цьому році суперником нашої футбольної збірної виступила молода команда міста Мелітополя ФК «Прометей» - чемпіон міста 2014 року. До речі буде сказано, що організатори щороку вибирають в суперники команди, що за потенціалом та фізичними кондиціями сильніші нашої збірної. Це дає можливість команді нотаріусів в умовах гри з сильним суперником відпрацювати більш злагоджені і дисципліновані дії як у захисті так і в нападі. Тренерському штабу такі умови дають більше інформації про рівень підготовки гравців збірної нотаріусів та кандидатів до неї. А вже на Турнірах серед нотаріусів, за рахунок більш злагоджених, збалансованих колективних дій на полі всієї команди, відпрацьованих в спаринг матчах, це дає свій результат. На останньому футбольному Турнірі в Польщі наша команда, провівши три гри, не пропустила жодного м’яча в ігровий час, домінувала всі три гри, забила в ворота суперника п’ять м’ячів та стала володарем кубку!

Спаринг матч в Мелітополі цього року продемонстрував загальний ріст команди за останній рік, хлопці все більше починають розуміти один одного на полі, з’являється спокій та впевненість в діях, навіть з таким сильним та за віком молодим суперником як ФК «Прометей». Не маючи в своєму складі деяких основних виконавців, які з поважних причин пропускали цей збір тренерський штаб в загалом залишився задоволений змістом гри команди. Гравці отримали безцінний досвід, а вболівальники отримали задоволення від голу Олександра Рогози, який, відчувши ситуацію на полі, метрів з 35-ти, закинув м’яч воротарю Прометея, який необачно відійшов від своїх воріт, «за комірець». Матч між футбольної збірною нотаріусів України та ФК «Прометей» закінчився з рахунком 2:1 на користь ФК «Прометей». Але це дуже гідний результат, враховуючи рівень підготовки та професіоналізм суперника.

Вже незабаром всі члени футбольної збірної зустрінуться в листопаді в Києві на ІV Турнірі з футзалу серед нотаріусів «Від нотаріального офісу до футбольного поля один крок», який в цьому році пройде в форматі міжнародного турніру. Деякі збірні нотаріусів інших європейських країн вже підтвердили свою участь в цьому Турнірі. Тому з нетерпінням чекаємо на зустріч у листопаді в Києві.    

Ввечері наступного дня пройшло нагородження переможців.

За результатами змагань були нагороджені найкращі збірні, а саме:

I Загальнокомандне місце - Київська область (капітан – Анатолій Поліщук);

II Загальнокомандне місце - Запорізька область (капітан – Олександр Бєднов);

III Загальнокомандне місце -  м. Київ (капітан Валерій Вербовський).

 

 У теплій дружній обстановці переможцям було вручено медалі та кубки. Була можливість привітати переможців, згадати найяскравіші моменти олімпіади в Польщі, адже більша частина присутніх - члени Олімпійської збірної України. Зі сльозами на очах переглянуто було кліп «Про Україну!», який члени олімпійської збірної представляли в Польщі на музичному конкурсі «Співати може кожний!». Також двічі переглянули відеоролик, присвячений футбольній збірній українських нотаріусів, який підготував Борис Кот.

І на завершення Мелітопольських зустрічей, 6 вересня, був проведений семінар, на якому учасники могли обговорити проблемні питання щодо повноважень нотаріусів у сфері реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, а також виконання нотаріусом функцій суб’єкта первинного фінансового моніторингу, можливості удосконалення законодавства з цих питань, можливі зміни у нормативних актах, які регулюють ці аспекти нотаріальної діяльності.

Також у суботу, 06.09.2015 року, було проведено виїзне засідання комісії по спорту НПУ, де було підведено підсумки проведення спартакіади, створено оргкомітет по проведенню IV Міжнародного турніру з футзалу, що планується провести у листопаді 2015 року у місті Києві, заплановані основні заходи на 2016 рік.

Таким чином, у Мелітополі нотарі і плідно попрацювали, і відпочили, і поставили перед собою нові завдання, отримавши задоволення від спілкування та зустрічі старих друзів, і найголовніше - довели, що ми єдині, а разом – ми сила.

Шановні колеги! Запрошуємо кожного з вас залучатися до нашого спортивного руху та відчути дух єднання саме на спортивному майданчику.

 

 

Підготувала  Карнарук Н.В.