Джерело: www.notarius.co.ua/401 від 24.09.15

Пісня на конкурс пісні «Співати кожен може» спортивної Олімпіади нотаріусів України у Польщі (2015 р.)Пропонуємо до Вашої уваги пісню, з якою виступили представники спортивної Олімпіади нотаріусів України у Польщі (2015 р.) на конкурсі пісні «Співати кожен може», в якому Україна посіла почесне друге місце.   У виступі приймали участь приватний нотаріус Вінницького міського нотаріального округу Юрій Посвятенко з донькою Марусею, приватний нотаріус Одеського міського нотаріального округу Ігор Несвітайло, приватний нотаріус Білоцерківського міського нотаріального округу Київської області  Поліщук Анатолій, приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Олена Верповська, приватний нотаріус Полтавського міського нотаріального округу Наталія Карнарук. На цю пісню був підготовлений кліп про Україну, який демонструвався під час самого виступу. Вокальний супровід було оформлено у вигляді попурі з трьох пісень — «Заспіваймо пісню про Україну» (в оригіналі її виконує О. Пономарьов), «Хочу жити без війни» (оригінальне виконання С. Тарабарової) і «Відкрийте серця Україні» (оригінал Злати Огневич).  

Сподіваємося, що кліп, в якому поєднані краєвиди рідного краю, кадри подій Революції Гідності, воєнні події, не залишать Вас байдужими!

Дякуємо членам Олімпійської збірної України та всім небайдужим, завдяки яким було здобуто 15 золотих, 6 срібних і 2 бронзові медалі! Міцного вам здоров'я на многії літа, благополуччя, щедрої долі, щастя в житті!

 

https://www.youtube.com/watch?v=4VBC5JvsFZg&feature=youtu.be