Джерело: www.notarius.co.ua/332 від 29.10.14

7 листопада 2014 року у м. Кіровоград відбудеться семінар для нотаріусівШановні колеги!

Нотаріальна палата України продовжує практику проведення короткотермінових семінарів для нотаріусів і запрошує Вас взяти участь в семінарі в м. Кіровоград 07 листопада 2014 року.

Питання для обговорення:

1. Вступне слово президента НПУ Василини Н. В.

2. Практичні питання роботи нотаріуса-реєстратора з Державним реєстром речових прав на нерухоме майно:

а) Алгоритм дій нотаріуса-реєстратора за новими правилами.
б) Порядок внесення змін до записів Державного реєстру прав.
в) Реєстраційні дії при видачі дублікатів нотаріальних документів. Хто реєструє?
г) Зняття заборони та вилучення іпотеки. Порядок вилучення обтяжень.

Доповідач: голова відділення НПУ в Харківській області, приватний нотаріус Харківського міського нотаріального округу Чуєва О.Д.

3. Попередній договір. Практика застосування. Доповідач: Голова відділення НПУ в Харківській області, приватний нотаріус Харківського міського нотаріального округу Чуєва О.Д.

4. Захист статусу нотаріуса. Програмні положення, культурологічні та деонтологічні аспекти. Доповідач: президент Академії нотаріату України Черниш В. М.

Вартість участі в семінарі становить 390 грн. за одну особу (в тому числі ПДВ – 65,00 грн.), які слід перерахувати за реквізитами:

УВАГА! НОВІ РЕКВІЗИТИ:
Отримувач: ДП «ІВЦУН»
п/р: 26000426079 в АТ «Райффайзен Банк Аваль», МФО: 380805
код ЄДРПОУ: 23704086
Призначення платежу: «за інформаційно-консультаційні послуги 07 листопада 2014 року. ПІБ платника, контактний номер телефону».

Крім того, Ви можете здійснити онлайн оплату за інформаційно-консультаційні послуги з допомогою сервісів LIQPAY та IPay, детальніше на сайті НПУ:
http://www.npu.in.ua/ua/oplata-onlajn

Оплата приймається до 31.10.2014 року (останній день надходження коштів на рахунок).

Місце проведення семінару: м. Кіровоград, вул. Шевченка, 1, Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка (головний корпус, актовий зал).

Початок семінару: 10:00 (реєстрація з 09:00).

Детальніша інформація та довідки за тел.: (067) 462-15-53.

Відповідно до ст. 16 Закону України «Про нотаріат», Порядку підвищення кваліфікації нотаріусів, консультантів державних нотаріальних контор, державних нотаріальних архівів, помічників приватних нотаріусів (далі - Порядок), затвердженого Наказом Міністерства юстиції України від 28.08.2014 № 1422/5 зі змінами та доповненнями, усі учасники семінару отримають свідоцтво учасника семінару, яке є документом, що підтверджує підвищення ними кваліфікації. Підвищення кваліфікації державних та приватних нотаріусів, консультантів державних нотаріальних контор і державних нотаріальних архівів, помічників приватних нотаріусів організовуються Центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції за дорученням Міністерства юстиції та Нотаріальною палатою України.

У разі відмови учасника від участі у семінарі він повинен повідомити організаторів не пізніше десяти діб до початку заходу. В іншому випадку вартість участі у семінарі НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ.
Кількість переглядів: 525
П'ятниця, 24 жовтень 2014, 13:15