Джерело: www.notarius.co.ua/366 від 19.01.15

Короткотерміновий семінарів для нотаріусів у м. Києві 30 січня 2015 рокуТема семінару «Актуальні питання спадкового права»

Зміст:

Шановні колеги!

Нотаріальна палата України продовжує практику проведення короткотермінових семінарів для нотаріусів і запрошує Вас взяти участь у семінарі у м. Києві 30 січня 2015 року.

Тема семінару: «Актуальні питання спадкового права»

Питання для обговорення:

1. Практика вирішення судових спорів з питань спадкування (визнання недійсним свідоцтва про право на спадщину; розірвання спадкового договору; визначення додаткового строку для подачі заяви про прийняття спадщини).

2. Загальні положення про спадкування. Універсальне та сингулярне правонаступництво у спадковому праві. Види спадкування. Право на спадкування. Учасники спадкових правовідносин. Усунення від права на спадкування.

Поняття та склад спадщини. Особливості спадкування окремих видів майна.

Відкриття спадщини. Час та місце відкриття спадщини. Правові наслідки з’явлення особи, оголошеної померлою.

Правове регулювання спадкування за заповітом. Зміст заповіту. Форма заповіту. Види заповітів. Обмеження свободи заповітів. Виконання заповіту.

3. Порядок прийняття та відмови від прийняття спадщини (поняття, ознаки, способи, строки). Наслідки пропуску строку прийняття спадщини.

Спадкова трансмісія.

Спадкування за правом представлення.

Договори, що укладаються між спадкоємцями. Загальна характеристика спадкового договору (поняття, сторони, місце в системі цивільного права)

Вартість участі в семінарі становить 600 грн. за одну особу (в тому числі ПДВ – 100 грн.),  які слід перерахувати за реквізитами:

Отримувач:

ДП «ІВЦУН» п/р: 26000426079 в АТ «Райффайзен Банк Аваль»,  МФО: 380805
код ЄДРПОУ: 23704086

Призначення платежу: «за інформаційно-консультаційні послуги 30.01.2015 р.», у т.ч. ПДВ 100 грн., ПІБ платника, контактний номер телефону»

Місце проведення семінару: місто Київ

Початок семінару:  10:00 (реєстрація з 09:00)

Детальна інформація та довідки за тел.: (067) 462-15-53

Учасники семінару отримають свідоцтво про підвищення кваліфікації.

У разі відмови учасника від участі у семінарі він повинен повідомити організаторів не пізніше десяти діб до початку заходу. В іншому випадку вартість участі у семінарі НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ.