Джерело: www.notarius.co.ua/282 від 06.11.13

Науково-практичний журнал Нотаріальної палати України «Нотаріат України».ШАНОВНІ ДРУЗІ!

Пропонуємо вашій увазі офіційне періодичне видання

Нотаріальної палати України – Всеукраїнський науково-практичний щомісячний журнал

«Нотаріат України».

Журнал заснований у 2013 році. «Нотаріат України» покликаний надавати методичної та інформаційної підтримки нотаріусам, широко висвітлюючи питання, пов’язані з функціонуванням вітчизняного інституту нотаріату. На його сторінках представники нотаріальної спільноти зможуть знайти чимало корисних та потрібних матеріалів, які стануть у нагоді як молодим нотаріусам, так і досвідченим нотарям з чималим нотаріальним стажем роботи, юристам, правознавцям.

Чотири рази на рік разом із журналом «Нотаріат України» передплатники отримуватимуть додаток до нього — «Бюлетень нотаріальної практики» з методичними та практичними рекомендаціями, які готуватимуть члени Комісії з аналітично-методичного забезпечення нотаріальної діяльності Нотаріальної палати України.
Основні рубрики журналу "Нотаріат України": «Події та коментарі», «Нотаріат і наука», «Фахівець коментує», «Обмін досвідом», «Інтерв’ю», «Інформаційний банк», «Міжнародний досвід», «Аналітика», «Реформи».

Шановні читачі!

Будемо вдячні вам, якщо ви приєднаєтеся до команди професіоналів, активних учасників нотаріального життя – авторів статей, колективу редакції. Надсилайте нам ваші пропозиції щодо вдосконалення часопису, нам важлива ваша оцінка стилю та форми, повноти й точності викладених матеріалів. Тільки так ми зможемо дізнатись, наскільки правильним є той шлях, що ми обрали.

Також ми пропонуємо вам стати авторами нашого видання. У вас з’явилася можливість висвітлювати на сторінках часопису питання, пов’язані з функціонуванням вітчизняного інституту нотаріату, проводити аналіз та коментувати чинні нормативно-правові акти, законодавчі новели тощо, знайомити наших читачів з подіями та життям нотаріальної спільноти вашого регіону.

Авторам – практикуючим нотаріусам для підтвердження підвищення їхньої кваліфікації за формою самоосвіти (ст. 4 «Порядок підвищення кваліфікації нотаріусів, консультантів державних нотаріальних контор, державних нотаріальних архівів, помічників приватних нотаріусів») за фактом підготовки матеріалів для опублікування у виданні редакцією надаватиметься відповідний документ (інформаційна довідка про прийняття до друку тощо).

Сподіваємось на плідну співпрацю!

Розповсюдження: Україна (передплата через редакцію, передплатні агенції).

Періодичність виходу журналу: десять разів на рік (№№ 1-2 — подвійний, №№ 7-8 — подвійний).

Періодичність виходу додатку до журналу «Бюлетень нотаріальної практики»: чотири рази на рік.

Мова: українська та російська.

Вартість передплати становить 900 гривень на рік без ПДВ та 450 гривень на півроку без ПДВ.

Аби передплатити журнал «Нотаріат України» з додатком до нього - «Бюлетень нотаріальної практики» на 2014 рік, треба перерахувати кошти на розрахунковий рахунок дочірнього підприємства "ІНФОРМАЦІЙНО-ВИДАВНИЧИЙ ЦЕНТР УКРАЇНСЬКОГО НОТАРІАТУ", № 2600516043 в АТ "Райффайзен Банк Аваль" м. Києва, МФО 300335, ЄДРПОУ 23704086, з призначенням платежу: Передплата за журнал «Нотаріат України» з додатками на 2014 рік. Без ПДВ.

Приватним нотаріусам обов’язково вказувати П.І.Б. та номер свідоцтва на право зайняття нотаріальною діяльністю.

Державним нотаріальним конторам обов’язково вказувати код нотаріальної контори.

Фізичним особам обов’язково вказувати П.І.Б., адресу доставки журналу та номер контактного телефону.

Довідки за телефонами: (044) 257-22-12, тел./факс: (044) 230-72-82